Ludzik Dzięki!

ludzik2

Grzana i Biskup właśnie wrócili z festiwalu One Man Show – Ludzik. Jeszcze dochodzą do siebie po piątkowym bankiecie, więc wpis może być lekko zwichrowany…

Podczas imprezy wyróżnienia otrzymali:

1. Paulina Potocka – generalnie Poniedzielski w spódnicy, tylko że raczej nie nosi spódnicy. No ale mówienie Poniedzielski w damskich spodniach nie ma wielkiego sensu.

2. Michał Leja – chodząca ambicja z efektami. Serwuje mroczne żarty ze spokojem i skutecznością młodego SS-mana (którego przypomina na szczęście tylko z wyglądu a nie charakteru).

3. Jarek Pająk – matematyk z plasteliny. Piorunem wcieli się w każdą postać. Z urody przypomina żydowskiego Cygana, więc naprawdę szybko biega.

4. Wojtek Fiedorczuk – na scenie mówi absurdy tak wielkie, że aż ciężko uwierzyć. Kiedy schodzi ze sceny, okazuje się, że jego prywatne myśli są jeszcze bardziej pokręcone…

5. Rafał Banaś – ten wysoki, a inni wykonawcy też, delikatnie mówiąc, nie są mali. Jest wuefistą, więc potrafi przywalić nie tylko żartem ale też z pięści.

6. Tomasz Biskup – to ja.

Pierwszą nagrodę uzyskali ex aequo:

1. Patryk Czebańczuk – sceniczny zwierzak z brodą. Trzyma publiczność za jaja (czy co tam kto ma) i nie odpuszcza.

2. Antoni Syrek-Dąbrowski – jeden z najbardziej doświadczonych stand-uperów na przeglądzie. Bawił widzów ambitnymi tekstami o Goethem i Eskimosach. Jest rudy.

W tak zwanym konkursie bocznym z tematem przewodnim “Ochrona środowiska” pierwszą nagrodę otrzymał Tomasz Biskup. Zwyciężył kompletnie niestand-upowym monologiem prezesa pro-ekologicznej spółki Koks i Siarka.

WP_000343

Grzana też był obecny, ale nic nie wygrał, bo prowadził niemal całość imprezy.

Dziękujemy organizatorom i współ-wykonawcom! Byliście świetni!

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s