Stand-up na imprezę firmową

 

stand up na imprezę firmowąOrganizujesz imprezę firmową? Polecamy siebie. Występujemy przede wszystkim w pubach i klubach, ale wszelkiego rodzaju eventy nie są nam obce. Z przyjemnością uświetniamy christmasparty i rozluźniamy atmosferę na bankietach.

Każdy pracownik korporacji wie, że imprezy integracyjne są potrzebne. Bo na nich ludzie spędzający ze sobą czterdzieści godzin tygodniowo wreszcie mogą w spokoju pogadać. Mogą też się napić (z całym szacunkiem, ale naprawdę znamy temat i nie wierzymy w spotkania firmowe bez alkoholu). Coraz częściej w pakiecie znajduje się też pobyt w SPA. Obecnie tego typu usługi posiadają nawet mocno leciwe i pachnące PRL-em hotele…

Stand-up na imprezę firmową – dlaczego warto?

Bez dodatkowych atrakcji event może wydawać się trochę “łysy”. Właściwie każde spotkanie tego typu ma prosty program artystyczny. Rozrywkę nocną zapewnia dj lub cover band. Przed muzyką pokaz- iluzjonista, barman żonglujący blenderami, rzadziej przedstawienie teatralne. My proponujemy stand-up na imprezę firmową. Dlaczego warto? Po pierwsze, bo zapewniamy dużą dozę śmiechu, a śmiech zawsze jest dobry. Po drugie, bo stand-up jest na topie. Ogląda go właściwie każdy i każdy chce oglądać…

Co jest niezbędne, aby zamówić stand-up na imprezę firmową?

Do występu potrzebujemy przede wszystkim przestrzeni 🙂 Scena ustawiona przed uczestnikami imprezy zdecydowanie ułatwia nam pracę, a widzom koncentrację. Jest też wręcz niezbędna w wypadku wydarzeń powyżej stu osób. Przy takiej liczbie widzów goście z tyłu niewiele będą widzieli. Potrzebujemy też oczywiście nagłośnienia. Większość hoteli posiada takiego czy innego rodzaju głośniki. Warto zwrócić uwagę na fakt, czy w pakiecie otrzymacie Państwo również pomoc akustyka. Doświadczony technik zagwarantuje, że głos będzie docierał do widzów znajdujących się nawet w najdalszych zakątkach sali.

Sytuacja Idealna

Potrafimy zagrać właściwie w każdych warunkach, to w końcu cecha profesjonalistów. Trzeba jednak zaznaczyć, że ostateczna ocena występu nie zależy tylko od nas, ale też od warunków w jakich ogląda nas widownia. Na bankietach wiele rzeczy rozprasza widzów. Ustawienie kawiarniane prowokuje gości do rozmów między sobą i oczywiście sięgania po przekąski (i wódę). To rozprasza. Nas i publiczność. Oczywiście dajemy sobie z tym radę, ale z góry informujemy, że goście o wiele lepiej będą się bawić, jeśli usiądą w ustawieniu teatralnym. Gwarantuje ono pełne skupienie na naszym występie.

Zapewne zauważyli Państwo, że w tym tekście nie została zawarta cena. Zdecydowaliśmy się nie podawać jej publicznie, co jest normalną praktyką w naszej branży. Jeśli chcą Państwo poznać więcej szczegółów, zachęcamy do wysłania maila na jeden z adresów w dziale Kontakt.

                                                                  Pozdrawiamy

Tomek, Marcin, ale jednak ręką Tomka 🙂

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s