Informacje o Zespole

Występujemy we trzech. Każdy jest inny, ale wszyscy posiadamy bogate doświadczenie sceniczne i życiowe. Marcin Zbigniew Wojciech to estradowy żywioł, który hobbystycznie zajmuje się wkręcaniem ludzi na skalę niemal przemysłową. Już samo spojrzenie na jego fryzurę budzi uśmiech, więc oby nigdy nie wyłysiał. Tomek Biskup jest człowiekiem o epicko kamiennej twarzy i jednocześnie skarbnicą naprawdę niepotrzebnych ciekawostek. Skład uzupełnia Adam Grzanka – dawny członek Formacji Chatelet, charyzmatyczny konferansjer, facet, który w życiu poprowadził dziesiątki programów telewizyjnych i radiowych.

grzana_canvaADAM GRZANKA

Często mówi o sobie, że jest rodowitym hutasem (mieszkańcem krakowskiej Nowej Huty.) Wbrew stereotypom wcale nie chodzi w dresie, ani nie słucha dudniącego techno. Uszy innych ludzi masakruje za to, innym, równie mocnym gatunkiem muzycznym, to jest norweskim black metalem. Przez lata występował w jednym z najpopularniejszych polskich kabaretów – Formacji Chatelet. Współtworzył liczne programy telewizyjne, między innymi realityshow Usterka. Swoją wieloletnią praktykę konferansjerską przekuł w wysoce oryginalny stand-up.

Biskup_CanvaTOMEK BISKUP

Członek kabaretu PUK oraz założyciel grupy AD HOC. Wraz z pierwszą formacją w 2012 miejsce zdobył drugie miejsce na krakowskim festiwalu PAKA. Z różnych edycji tego przeglądu posiada też dwie nagrody publiczności. Brał udział w kilkunastu kabaretowych realizacjach telewizyjnych, między innymi w Wakacjach z Kabaretem oraz V Zielonogórskiej Nocy Kabaretowej (obydwie imprezy odbyły się w 2013 roku). Prywatnie interesuje się dziwnymi rzeczami, takimi jak amerykańskie komiksy i teoria humoru. Prowadzi bloga jegoeminencja.pl.

Wojciech_Canva

MARCIN ZBIGNIEW WOJCIECH

Współtworzy kabaret 44-200, którego popularność na terenie Śląska i całej Polski ostatnio szybko rośnie.W 2014 roku wraz z tą grupą zdobył trzecie miejsce i nagrodę publiczności na Rybnickiej Jesieni Kabaretowej – jednej z najbardziej prestiżowych imprez skoncentrowanych na kabarecie. Wystąpił w licznych programach telewizyjnych, między innymi w Dzięki Bogu Już Weekend oraz gali Sopot Top Trendy 2014. Marcin jest urodzonym kabareciarzem. Posiada wyjątkowo mocną vis comicę, na której opiera swoje stand-upowe występ.

Advertisements